Kumar Makine Oyunlari Kaca Ayrilir
Uncategorized

Kumar Makine Oyunları Kaça Ayrılır? Kollu Makine Oyunları

Kumar Makine Oyunları Kaça Ayrılır?

Kumar makinesi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler kumar makine oyunları kaça ayrılır konusunda araştırma yapmaktadır.

#
Kumar Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.5⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.3⭐
7
1500 TL %100
4.3⭐
Kumar Makine Oyunlari Kaca Ayrilir
Kumar Makine Oyunlari Kaca Ayrilir

Kumar oyunları yani slot makineleri dörde ayrılmaktadır. Bu makineler sahip olduğu makara sistemine göre isimlendirilir. Buna uygun şekilde de gruplara ayrılır. Her slot makinesi satır ve sütundan oluşmaktadır. Dolaysı ile çalışma prensiplerinde de makaralar boyunca, satır ve sütunlarda yan yana gelme durumu göze çarpmaktadır. Yapılan çalışmalar neticesinde kumar oyunları ile alakalı olarak, kazanç sisteminin de bu ölçüde belirlendiği görülmektedir. Yani kaçlı slot olarak adlandırılıyor ise kazanç sistemi de bu kapsamda değerlendirmeye alınmakta ve buna uygun şekilde işlem görmektedir.

Kumar oyunları 3 makaralı, 5 makaralı, 7 makaralı çeşitleri ile birlikte makaralı sistemlerden oluşan üç tip slotu içine alır. Bir de bunlara ek olarak progressive slot makineleri bulunur. Dolayısı ile toplam dört türde kumar makinesi oyunu görebilmek mümkündür bu makineler kısmi olarak casino ve kumarhanelerde yer alır. Ancak siz bir online yapı içerisine girmiş iseniz bu kapsam doğrultusunda ortaya çıkarılan oyunlar dahilinde anında kumar makinesi türlerini de benimseyebilirsiniz.

Kollu – Meyveli ve 7 li Makine Oyunları Farklılıkları Nelerdir?

7li makine oyunları olarak adlandırılan slot makineleri en karmaşık yapı içerisinde bulunan türdür. Bu karmaşıklık neticesinde kazancı da ona uygun olarak en fazla olan ve milyonları bulan ödüller dağıtan slot makinesi olarak bilinir. Burada oyun oynamak için herhangi bir bilgi birikimine ya da oyu kuralına gerek yoktur. Sadece jeton atarsınız ve kolu çevirirsiniz. Eski slot makineleri kollu olur. Kolu çevirmeniz gerekir. ancak yeni slot makineleri ya da online slot makineleri tuşludur ve start tuşuna ya da push tuşuna basmanız gerekir. Siz sadece tuşa basarsınız ve şansınızın yönünde makara sistemi dönmeye başlar. Bu kapsamda da sunulan slot makinesi içerisindeki yedili makara sistemi bir tur döndükten sonra durur. Durmasının ardından yan yana gelen semboller üzerinden ya da ekranda beliren bonuslar üzerinden kombinasyonel çarpım oluşturulur ve kazancınızı o tur için anında jeton ödemesi olarak alırsınız. Jeton ödemesi gerçek kumar makinelerinde verilir. Bu jetonlar kasada ortaya çevrilir. Ya da jeton olarak farklı kumar makinelerinde oynanır. Online sistemde ise anında TL üzerinden kişilerin hesap kasasına yansıtılır.

Siteye Kaydol

Meyveli slot makineleri kazanç yönünden çok fazla bonus vermektedir. Yani oyun içi free spin kazanma hakkına sahip olursunuz. Bu ve bunun gibi birçok farklı avantajları bulunur. Ayrıca meyveli slot makinelerinin 3 lü beşli ve yedili biçimleri bulunur. Her biri farklı isimle adlandırılır ve birbirinin devamı, level derecesi yüksek biçimleri olarak bilinir. Meyveli slot makinelerinin diğerlerine göre sağlanan farklılıklarından birisi ise, oyun içine yerleştirilmiş olan hediyeleridir. Slot oyna araması ile sizde hemen slot oyunlarını canlı olarak oynayabilirsiniz.

Kollu makineler ise, daha eski bir sistem yapısına sahiptir. Artık günümüzde bu makineler bulunmaz. Kıbrıs, Gürcistan ve Bulgaristan gibi yerlerde eski kollu makineler hakimdir. Ancak Las Vegas gibi yerlerde ise bu makinelere rastlanmaz. Dijital olan makineler bonus yönünden güncellenebilir ve avantaj sunabilir aletlerdir. Ancak kollu makineler 1970 li yıllardan 2000 li yıllara kadar kullanılmış eski versiyonlardır. Bunlara yükleme yapılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir